Телефоны

+38 (097) 355-66-91
ЮНИКФЭМ ЧП Никитченко - многопрофильная компания, работающая в сфере производства ЖБИ и ФЭМ (фигурные элементы мощения) более 15 лет, а также реализации и установки сертифицированной готовой продукции.

Укладка тротуарной плитки, а также установка заборов для частного дома, дачи, складов и производственных учреждений любого типа. Каждый новый сезон мы предоставляем выбор тротуарной плитки в большой цветовой гамме , а также большой ассортимент еврозаборов, блочных заборов, декоративного кирпича "Колотый камень" Садово-парковой архитектуры. Укладка и установка готовой продукции производится опытными специалистами. ОНЛАЙН КАЛЬКУЛЯТОР РАСЧЕТА ТРОТУАРНОЙ ПЛИТКИ

Удобно выгодно красиво

Єврозабори — бетонні паркани в Запоріжжі.

Бетон – матеріал, паркани з якого належать до найбільш довговічним, міцним, швидкомонтованих і доступним з усіх популярних в даний час. До недавнього часу бетон був, як правило, нудним і безбарвним матеріалом, і паркан з нього виглядав не дуже привабливо. Поняття «елітний» не застосовується до паркану із залізобетонних плит, і в професійному ландшафтному дизайні такі паркани застосування не знаходили. Види бетонних парканів, які розглянуті в цій статті, це паркани із залізобетонних плит і паркани з бетону.

Єврозабори — бетонні паркани в Запоріжжі

Еврозаборы со скидкой

Сучасні технології дозволяють зводити єврозабори не тільки з плит, але і з рідкого бетону. І таким чином невиразність бетонного паркану на сьогоднішній день вже не є аксіомою – адже рідкий бетон може бути якого завгодно кольору, може бути декорована керамікою, гранітом або мармуром. Звичайно, ці переваги не можуть не позначатися на вартості даного матеріалу, але і естетична цінність декоративного бетонного паркану на порядок вище його залізобетонного аналога. Великими перевагами паркану із залізобетонних плит є його міцність і швидкість монтажу. Нові технології установки не передбачають викопування траншей і створення спеціальних укріплень: основа встановлюється прямо на землі, з усіх боків присипається піском, а потім у неї встановлюється і сама плита. Явним недоліком паркану з плит є його монотонність, від якої в повній мірі його не здатне позбавити ні оштукатурювання декоративною штукатуркою, ні фарбування, ні декорування рельєфом або спеціальними отворами.

Бетонні паркани та їх види

Паркани з бетону можуть бути найрізноманітнішої форми, тут фантазія архітектора або дизайнера нічим не обмежена. За дизайнерським проектом створюється форма, в яку заливається бетон. Після його застигання форма розбивається. Така технологія часто використовується для виробництва колон різної форми, але якщо є така можливість, чому б не використати її для створення унікального декоративного паркану? Сам паркан, виготовлений з рідкого бетону, буде представляти собою розміщені впритул один до одного декоративні бетонні стовпи, проміжки між якими затягнуті декоративною сіткою, обшиті деревом або закриті кованими решітками. Паркан з рідкого бетону – це елітний вид бетонного паркану, який відрізняється видатними декоративними характеристиками, причому його міцність від цього не страждає. Так само є можливість доставки і установки парканів від компанії Юникфем.

 


Не теряйте времени, приходите к нам!
Вибропресс

Продается обородование

для производства сухопрессованной тротуарной плитки, бордюра, шлакоблока В комплект входит:...
телефоны:
+38 (097) 687-68-11
+38 (095) 742-32-44

ЧП Никитченко. При копировании материалов ссылка на сайт обязательна.