Телефоны

+38 (097) 355-66-91
ЮНИКФЭМ ЧП Никитченко - многопрофильная компания, работающая в сфере производства ЖБИ и ФЭМ (фигурные элементы мощения) более 15 лет, а также реализации и установки сертифицированной готовой продукции.

Укладка тротуарной плитки, а также установка заборов для частного дома, дачи, складов и производственных учреждений любого типа. Каждый новый сезон мы предоставляем выбор тротуарной плитки в большой цветовой гамме , а также большой ассортимент еврозаборов, блочных заборов, декоративного кирпича "Колотый камень" Садово-парковой архитектуры. Укладка и установка готовой продукции производится опытными специалистами. ОНЛАЙН КАЛЬКУЛЯТОР РАСЧЕТА ТРОТУАРНОЙ ПЛИТКИ

Удобно выгодно красиво

Тротуарна плитка в Запоріжжі, критерії вибору.

Облаштування ділянки біля будинку або на дачі можна виконати своїми руками, особливо якщо фінансові кошти не дозволяють звернутися до ландшафтних дизайнерів. Але все-таки, краще довірити роботу з укладання тротуарної плитки професіоналам. До того ж зараз в інтернеті можна знайти багато практичних порад з даної тематики, в тому числі матеріали представлені і на сайті компанії #Unikfem в розділі Блог.

Тротуарная плитка "Старый город"

Якщо ділянка новий і абсолютно не облаштований, то слід починати зі складання плану і поділу його на частини за функціональним призначенням. У випадку ж з уже сформованим ділянкою не завжди легко і безпроблемно перетворити його у щось оригінально, нове, тому його можна просто трохи прикрасити. Наприклад, викласти акуратні, красиві, кольорові доріжки. Покупцеві зараз доступний великий вибір тротуарної плитки від виробника в Запоріжжі, ціна на яку може мати відчутні відмінності від саме низькою (80 грн), до необгрунтовано високої 250 грн. за метр квадратний.

Тепер ми підходимо до найбільш важливого питання оптимального вибору - ціна, якість, тротуарної
плитки в Запоріжжі.
На сьогоднішній день в нашому місті і області є достатня кількість великих, середніх і дрібних 
виробників, наприклад: «Ритм», «Unikfem», «Фем», «Novolaine» і ін.
Асортимент плитки дійсно широкий, тому, перш за все потрібно продумати і визначитися з вашими завданнями:
- по-перше, варто розрахувати її розмір, для чого треба точно продумати розташування доріжки і її ширину, 
щоб в подальшому не довелося розрізати плитку;
- по-друге, краще віддати перевагу тротуарну плитку з рифленою поверхнею, яка в зимовий час менш слизька, 
а, отже, безпечна.

Що стосується колірної палітри, то її різноманітність просто неймовірно. Можна виконати однотонну 
доріжку або ж створити оригінальні по колірних сполучень - все залежить від фантазії! Але, залишається 
головний і проблемне питання вибору - це якість пропонованої тротуарної плитки в Запоріжжі. Зупинимося 
на найважливіших моментах виробництва і укладання, а це: - вихідні матеріали (цемент, пісок, щебінь, 
посипання, барвники, хімреатіви); - технологія виробництва; - технологія укладання;

Якість тротуарної плитки залежить від комплексу використовуваних матеріалів, наприклад: замість митого щебеню, можуть додавати відсів, цемент низької марки, погано просіяний пісок з черепашками, неякісні барвники та пластифікатори. Так само, на якості плитки відбивається технологія виробництва, наприклад: комп’ютеризована лінія, з датчиками вологи, дозаторами, вагами, автоподачей сипучих матеріалів. Або використання технології «гаражного виробництва», головним принципом «на око».

І так, підведемо підсумок, як же вибрати якісну, тротуарну плитку в Запоріжжі, за розумною ціною, яка прослужить вам довгі роки, а не 1-2 сезону? 3 простих порад щодо вибору тротуарної плитки! 1) Ніколи не приймайте поспішних рішень про покупку виходячи тільки з ціни одного виробника, порівняйте плитку хоча б з 1, краще 2-3 компаніями. 2) Проведіть візуальний огляд самої плитки і виробництва.

Обов’язково візьміть плитку в руки, подивіться її фактуру, краю, насиченість кольорів, відчуйте вагу. Якісна тротуарна плитка, при ударі один про одного буде «дзвеніти», а не розсипатися. Виробник, якому нема чого приховувати, завжди готовий показати свої промислові потужності і технології. 3) Щоб бути впевненим у якості плитки на 99% проведіть краш тест, або попросіть надати плитку в розрізі, щоб побачити її структуру і переконатися в якості.

Процес укладання плитки може викликати певні труднощі (ухили, підкладка, водовідведення, дренаж), а якщо нічого подібного ніколи не робилося самостійно, то можливо все ж доведеться найняти фахівців. В іншому випадку є ймовірність порушити технологію укладки, що скоротить термін експлуатації доріжки і знизить її якісні характеристики. Не варто економити на таких аспектах!


Не теряйте времени, приходите к нам!
Вибропресс

Продается обородование

для производства сухопрессованной тротуарной плитки, бордюра, шлакоблока В комплект входит:...
телефоны:
+38 (097) 687-68-11
+38 (095) 742-32-44

ЧП Никитченко. При копировании материалов ссылка на сайт обязательна.