Телефоны

+38 (097) 355-66-91
ЮНИКФЭМ ЧП Никитченко - многопрофильная компания, работающая в сфере производства ЖБИ и ФЭМ (фигурные элементы мощения) более 15 лет, а также реализации и установки сертифицированной готовой продукции.

Укладка тротуарной плитки, а также установка заборов для частного дома, дачи, складов и производственных учреждений любого типа. Каждый новый сезон мы предоставляем выбор тротуарной плитки в большой цветовой гамме , а также большой ассортимент еврозаборов, блочных заборов, декоративного кирпича "Колотый камень" Садово-парковой архитектуры. Укладка и установка готовой продукции производится опытными специалистами. ОНЛАЙН КАЛЬКУЛЯТОР РАСЧЕТА ТРОТУАРНОЙ ПЛИТКИ

Удобно выгодно красиво

Тротуарна плитка в Запоріжжі

Якісна тротуарна плитка у Запоріжжі

Тротуарною плиткою найкраще мостити різні ділянки доріг, тротуари, господарські майданчики, садові доріжки, але перед її вибором, завжди потрібно знати критерії відбору. Від якості тротуарної плитки залежить довговічність і також зручність експлуатації плиткового покриття.


Тротуарная плитка в Запорожье от компании Юникфем

Якісне плиткове покриття має: — відрізнятися простий і економічністю укладання, застосуванням стандартних інструментів, технологій, а також дати можливість залучати до укладання та спеціалістів середнього рівня — мати можливість заміни зіпсованих елементів, не порушуючи загальну цілісність покриття — бути екологічним, щоб при нагріванні на сонці не вичинити шкідливі речовини — бути довговічним, не реагувати на перепади температур і бути стійким до механічних впливів.

догляд за тротуарною плиткию

Рекомендується купувати тротуарну плитку, як правило, + 0,5 квадрата, це необхідно, для процесу укладання (підрізування), або вибраковування, якщо попадеться неякісна плитка, а так само в процесі експлуатації. Не варто купувати занадто гладку або яскраву плитку, вона може виявитися не якісною. Перед покупкою запитаєте сертифікат якості, він підтвердить надійність виробника, і буде ясно, що плитка відповідає госту і прийнятим тех. умовам.

Так само, хорошим показником якості та додатковим плюсом у прийнятті рішення про купівлю тротуарної плитки є можливість продавця надати адреси об’єктів, де протягом мінімум 3-5 років вже укладена бруківка — тротуарна плитка. Важливим фактором, для зручності покупця є комплекс послуг, компанії виробника за доставку, укладання тротуарної плитки.

Работы по укладки плитки специалистами компании Юникфем

До таких компаній на запорізькому ринку будівельних матеріалів і послуг можна віднести «Завод залізобетонних виробів — Юникфем». Підприємство працює з 2002 року і зарекомендувало себе, як надійний виробник якісних виробів із залізобетону: тротуарної плитки, огорож та декоративних блоків.


Не теряйте времени, приходите к нам!
Вибропресс

Продается обородование

для производства сухопрессованной тротуарной плитки, бордюра, шлакоблока В комплект входит:...
телефоны:
+38 (097) 687-68-11
+38 (095) 742-32-44

ЧП Никитченко. При копировании материалов ссылка на сайт обязательна.