Телефоны

+38 (097) 355-66-91
ЮНИКФЭМ ЧП Никитченко - многопрофильная компания, работающая в сфере производства ЖБИ и ФЭМ (фигурные элементы мощения) более 15 лет, а также реализации и установки сертифицированной готовой продукции.

Укладка тротуарной плитки, а также установка заборов для частного дома, дачи, складов и производственных учреждений любого типа. Каждый новый сезон мы предоставляем выбор тротуарной плитки в большой цветовой гамме , а также большой ассортимент еврозаборов, блочных заборов, декоративного кирпича "Колотый камень" Садово-парковой архитектуры. Укладка и установка готовой продукции производится опытными специалистами. ОНЛАЙН КАЛЬКУЛЯТОР РАСЧЕТА ТРОТУАРНОЙ ПЛИТКИ

Удобно выгодно красиво

Укладка тротуарной плитки в Запорожье — этапы работы.

Роботи з укладання якісної тротуарної плитки в запорізькому регіоні дуже відповідальний процес, що вимагає до себе пильної уваги, перш за все дотримання техпроцесу і послідовність виконуваних робіт.
Багато гуру розповідають, що ці роботи можна зробити самим, без допомоги кваліфікованих працівників. Чи це Так?
Будемо раді Вам запропонувати детальний розгляд процесу робіт по укладанні бруківки, з метою прийняття правильного рішення, чи дійсно потрібно економити на роботі професійних майстрів від компанії #Unikfem?
Умовно, сам процес укладання плитки-бруківки завжди можна розділяти на три етапи:
1) планування і «промальовування» — дизайн ділянки;
2) процес підготовки основи;
3) і головне — сама робота по укладанню тротуарної плитки.

Укладка тротуарной плитки в Запорожье

Планування-дизайн ділянки.

Отже почнемо. Насамперед потрібно підготувати-розпланувати наш ділянку під майбутню укладання. Для цього потрібно знати які навантаження буде витримувати цю ділянку. Далі, ми повинні визначитися з вибором форми тротуарної плитки її розмірів і кольору. А так само, вибрати-придумати майбутній малюнок, візерунок, який буде довгі роки радувати ваш погляд.

укладка тротуарной плитки Запорожье
Тепер потрібно зайнятися практичною розміткою ділянки. Для цього потрібно перевірити, чи знати щільність грунту, і визначити чіткі розміри ділянки. Для цього розмістити нашу ділянку звичайними кілочками і натягнемо мотузку для точних вимірювань. Далі, в залежності від розмірів ділянки і вихідного ґрунту потрібно визначитися з якими матеріалами ми будемо працювати відсів, граншлак, або річковий пісок. Також потрібно враховувати інші важливі фактори, такі як кут ухилу, щільність і гідрофобність грунту, щоб згодом, укладена бруківку не розмило потоком води або вона не просіла. Все це необхідно знати і враховувати при підготовці ділянки.

Переходимо до наступного етапу — підготовка підстави.

Цей етап роботи є одним з найбільш значущих, так як добре підготовлена основа або фундамент це запорука довгого і без аварійного експлуатування нашої ділянки.
При підготовці підстави можна значно здешевити і прискорити його пристрій, якщо не знімати попередній шар, а просто його перевірити й зміцнити. Припустимо, раніше у вас лежав старий асфальт, або бетонна стяжка. Для цього Ви повинні перевірити його міцність, закрити-зміцнити явні ямки і просто згодом збільшити товщину «подушки» , — усадочного шару на якій буде проводиться укладання тротуарної плитки в Запоріжжі.
І якщо укладання буде проводитися по землі, потрібно обов’язково зняти шар дерну як мінімум на 15-20 см. Але краще всього на дно траншеї укласти геотекстиль, який буде перешкоджати проростання рослина. Так само пильну увагу потрібно приділити відведення води, пристрій додаткового дренажу, систему зливової каналізації і бордюрів.

Останній етап — укладання бруківки-тротуарної плитки.

Що стосується самого процесу укладання – це дотримання чітких зазорів між плитка (від одного до трьох сантиметрів), колірних рішень. Краще всього використовувати «маяки», розтяжки. Ущільнення бруківки найкраще робити не молотком, а вібролітой зі спеціальним бітумним килимком.
По закінченню укладання, шви прокидаються сіяним піском в кілька етапів, тому що пісок не відразу заповнює всі порожнечі, а буде просідати поступово.
Увага! В жодним разі не просыпайте шви кольорової тротуарної плитки сумішшю піску та цементу! Так як цемент «переїсть» основний колір, і ви отримаєте тьмяний, «розмитий» колір.
У зимовий час, для очищення тротуарних доріжок від снігу краще користуватися дерев’яними шкребками або віниками, щоб не пошкодити тротуарну плитку.
Замовити укладання тротуарної плитки в Запоріжжі за оптимальною ціною і високій якості Ви можете у компанії #Unikfem.


Не теряйте времени, приходите к нам!
Вибропресс

Продается обородование

для производства сухопрессованной тротуарной плитки, бордюра, шлакоблока В комплект входит:...
телефоны:
+38 (097) 687-68-11
+38 (095) 742-32-44

ЧП Никитченко. При копировании материалов ссылка на сайт обязательна.