Телефоны

+38 (097) 355-66-91
ЮНИКФЭМ ЧП Никитченко - многопрофильная компания, работающая в сфере производства ЖБИ и ФЭМ (фигурные элементы мощения) более 15 лет, а также реализации и установки сертифицированной готовой продукции.

Укладка тротуарной плитки, а также установка заборов для частного дома, дачи, складов и производственных учреждений любого типа. Каждый новый сезон мы предоставляем выбор тротуарной плитки в большой цветовой гамме , а также большой ассортимент еврозаборов, блочных заборов, декоративного кирпича "Колотый камень" Садово-парковой архитектуры. Укладка и установка готовой продукции производится опытными специалистами. ОНЛАЙН КАЛЬКУЛЯТОР РАСЧЕТА ТРОТУАРНОЙ ПЛИТКИ

Удобно выгодно красиво

Вібропресована тротуарна плитка в Запоріжжі.

Основні переваги вібропресованої тротуарної плитки виробленої в Запоріжжі від компанії #Unikfem

Тротуарная плитка "Старый город"

Сьогодні на ринку України представлені два основних види тротуарної плитки, що класифікуються за типом виробництва, — вібролітая і вібропресована. Технологія виробництва багато в чому визначає характеристики і властивості плитки. При виборі слід орієнтуватися на умови подальшої експлуатації.

Так, вібропресована використовується в тих випадках, коли вона призначена для укладання на парковках, майданчиках, за якими будуть їздити транспортні засоби. для доріжки в саду більше підійде вибролитая плитка — вона розрахована на менші навантаження, але представлена ​​в найширшої колірній гамі, безлічі форм і фактур (тротуарна плитка в Запоріжжі «Цеглинка», «Старе місто», «Мозаїка» і ін.). Купувати тротуарну плитку в Запоріжжі найкраще на великих, серйозних підприємствах, таких як #Unikfem, Ритм тобто у безпосередніх виробників.

Тротуарная плитка в Запорожье

Однак при виборі, огляньте уважно її поверхню. Блиск, деякий глянець буде свідчити про те, що при її виробництві в суміш були внесені добавки і додаткова вода. Причому це стосується і вібролітой, і вибропрессованной плитки. Як відомо, зайва вода погіршує якість бетону, отже, і плитка буде недостатньо відповідати зазначеним в специфікації характеристикам.

Укладка тротуарной плитки специалистами компании Юникфем

 

Вона може бути насиченого яскравого кольору, але свої властивості збереже тільки в тому випадку, якщо були дотримані пропорції вводяться інгредієнтів. До слова, надмірно яскравими відтінками грішать дешеві, не надто якісні вироби, недоліки яких виробник спробував замаскувати краской.Следует враховувати, що в будь-якій партії готових виробів може бути присутнім вибракування, причому нормою вважається показник браку, що не перевищує 5%. При розрахунку кількості матеріалу, необхідного для укладання, слід врахувати, що за рахунок підрізування витрата на мощення збільшується до 10%.

Тротуарна плитка служить дуже довго, і тому, коли перед вами постає дилема, що вибрати — її або дешевший асфальт, віддайте перевагу першій. За нею легко доглядати, вона красива, крім того, при необхідності замінити який-небудь ділянку через ремонт прокладених під покриттям комунікацій, вам не доведеться користуватися відбійним молотком — вона легко демонтується і так же легко знову укладається.

Великою перевагою є і той факт, що при її виробництві не застосовуються речовини, здатні завдати шкоди природі або людині, тобто висока ступінь екологічності. При нагріванні вона не виділяє канцерогенів. І нарешті, на користь плитки каже її декоративно-естетична складова.


Не теряйте времени, приходите к нам!
Вибропресс

Продается обородование

для производства сухопрессованной тротуарной плитки, бордюра, шлакоблока В комплект входит:...
телефоны:
+38 (097) 687-68-11
+38 (095) 742-32-44

ЧП Никитченко. При копировании материалов ссылка на сайт обязательна.